המלצות - עריסה שמתלבשת | מתחברת בקלות למיטת ההורים

המלצות

אסטר

מתוך ניסיון אישי ב"אפס הפרדה", ממליצה בחום על ה"עריסה שמתלבשת"! כיום, המודעות אצל הורים לכך שיש להם את הזכות המלאה להישאר עם תינוקם לאחר הלידה, במגע תמידי איתו ולא להיפרד ממנו לרגע עד לשחרור הביתה הולכת וגדלה
  ה"עריסה שמתלבשת" הנה פתרון מושלם ללילות שקטים ומשותפים המעניקים חום, ביטחון, שלווה ורוגע לתינוק הרך!! העריסה מאפשרת לטפל בתינוק ללא כל צורך לקום מהמיטה, לשמוע את נשימותיו, ללטף, לגעת ולאהוב מקרוב! העיצוב והמבנה הייחודיים מבטיחים כי עריסת התינוק הצמודה תהווה המשך ישיר של מיטת ההורים והתאמה מדוייקת, ללא פערי גובה ומרחק! מאפשרת שינה משותפת, בטוחה ורגועה תוך שמירה על מרחב השינה של ההורים והתינוק. תודה רבה לצוות ה"עריסה שמתלבשת" על המקצועיות, היחס החם והשירות

מיטל רוזיו כהן

אני ממליצה בחום על ה"עריסה שמתלבשת, ורוצה לומר תודה! תודה על האיכות המדהימה, על האנושיות האינסופית וההבנה! אני ממליצה בחום על העריסה שפשוט נותנת לי לישון (עד כמה שניתן?) בנחת ובשלווה הכי קרוב לאוצר שלי. שוב תודה !
מיטל רוזיו כהןמודים לכם על השירות המהיר.

אור כהן ארזי

אור, כהן ארזי
אני שמחה להמליץ לכם בחום על ה"עריסה שמתלבשת".
קנינו את המיטה לפני חודש וחצי וזה פשוט עולם אחר… גם אני וגם התינוק ישנים טוב יותר.
אני באמת לא מצליחה להבין איך עושים את זה בלי…תודה לכם!!.
רעיון גאוני! ! מוצר איכותי מאוד! שרות הכי לבבי חם ומרגיע שיש! נהנית מכל רגע וגם הקטנה מומלץ בחום!!
גליה חג'ג' אתם מס' 1
שלום לכולם! ברצוני להודות לעריסה שמתלבשת מקרב לב! החל מהשירות הנפלא, הסבלנות וההקשבה לצרכיי, וממשיך בעריסה מושלמת לילדתינו הקטנה. ממליץ בחום, פשוט בקשו מה שאתם זקוקים לו, ועריסה שמתלבשת תדאג לכם מכל הלב!! פשוט מקצוענים אמיתיים. אינסוף תודות! ותודה מיוחדת משילה שלנו!
גיא גרינברג ותודה מיוחדת משילה שלנו!

אין על העריסה שלכם

אין על העריסה שלכם. הינה עברו להם יותר מחמישה חודשים מאז שהיפיפייה שלי נולדה ואני יכולה לומר בפה מלא שאין על ה"עריסה שמתלבשת" למיטת ההורים!!! החיים שונים לגמרי! עם שתי הבנות הראשונות לא הייתה לי עריסה שמתלבשת ולכן אני מבינה היטב את ההבדל. הילדה שלי הרבה יותר רגועה !!!
יעלאין על העריסה שלכם
העריסה הביאה לי שקט נפשי בכך שאני יכולה לשמוע, לראות ולהרגיש את התינוקת הלילות שקטים ובטוחים יותר!! מומלץ!!
מירב קטריהעריסה הביאה לי שקט נפשי

ורוניקה ינין

ורוניקה ינין
שירות אמין מקצועי ומהיר. ובמחיר שכל אחד יכול להרשות לעצמו!!! יחס אישי ואדיב. מומלץ ביותר!!!