עריסה לתינוק להשכרה | עריסות תינוק להשכרה - עריסה שמתלבשת

השכרת עריסה לתינוק מחיר וכל מה שחשוב לדעת על השירות

האבסורד שבקניית רהיטים לחדר התינוק הוא שבחודשים הראשונים, חדר התינוק כלל לא נמצא בשימוש. הילד ישן בעריסה בחדר ההורים, והעריסה היא, למעשה, הרהיט הכי חשוב שמכניסים הביתה בקנייה הגדולה שלפני הלידה. הרבה דברים מיותרים נקנים באותה קנייה, אך דווקא במקרה של עריסות, שידוע שהן הופכות מיותרות לאחר כמה חודשים, בעלי החנויות מאפשרים השכרה.

הפתרון החדש הבא

ניתן להזמין שירותי השכרת עריסה לתינוק במגוון מסלולים שכוללים תשלום פר יום או פר חודש בתנאי של מתן ערבון ובכך לדאוג שהעריסה תחזור לחנות בתום השימוש. השימוש בעריסה הוא למספר חודשים בלבד, אם כי היא חייבת להיות טובה ואיכותית, ובעיקר בטוחה לתינוק. חשוב שהיא תהיה חזקה וזה לא משנה אם היא מפלסטיק, עץ, או כל חומר אחר.

כאשר מחפשים עריסה לתינוק להשכרה יש לברר כמה שיותר פרטים לגבי טיב המוצר. האם הוא בטוח, באיזה מזרון כדאי להשתמש והאם כדאי לבצע את קפיצת המדרגה ולרכוש עריסה מתחברת למיטה. העריסות החדשות מאפשרות להפוך את העריסה לשלוחה של המיטה ולאפשר לאם חיים הרבה יותר קלים. היא לא צריכה לקום עם כל בכי קטן ובהרבה מקרים, יכולה לטפל בעניין מבלי לקום מהמיטה, ובכך לא באמת לצאת ממצב שינה.

לחזק את הקשר בין האם לתינוק

יש כאמור, לא מעט סוגים של עריסות תינוק להשכרה במגוון של חומרים וצורות. מה שחשוב במיוחד זה החוזק של העץ או הפלסטיק, וכמובן, היכולת לשנע את העריסה בנוחות ברחבי הבית. הזמניות של עריסת תינוק להשכרה לא חייבת ולא צריכה להשפיע על ההחלטה לקנות מוצר איכותי שיהיה נוח ונכון לאם ולתינוק.

השאלה של המחיר היא שאלה מעניינת, מפני שכאשר מבררים על השכרת עריסה לתינוק מחיר ועלויות מגלים שהמחיר משתנה בהתאם לתקופת ההשכרה ולטיב העריסה. העריסות החדשות המתחברות למיטה הן מעט יקרות יותר, אך אין ספק שהן עוזרות יותר לאם לישון טוב יותר, להיות ערה יותר לתינוק וכמובן לחזק אתו את הקשר. כאשר התינוק רואה את אמו כל הזמן הוא יישן יותר טוב וחזק יותר, וכמובן, ירגיש קרוב אליה. נראה שזה עניין של זמן עד שהעריסות הללו יהיו נפוצות אצל כל ההורים החדשים.

מעוניינים לשכור עריסה לתינוק שזה עתה הצטרף למשפחה? תוהים למי לפנות וגם מהן העלויות? חברת עריסה מתלבשת מעמידה לרשותכם פתרונות בהתאמה מלאה, המשלבים בין בטיחות ברמה גבוהה לאיכות ללא פשרות. מומלץ לברר מה הן העריסות המותאמות אישית לפי מידות וסוג מיטת ההורים. לפרטים נוספים, התקשרו לטלפון 055-6649434