עריסה נצמדת להשכרה | השכרת עריסה נצמדת למיטה - עריסה שמתלבשת

השכרת עריסה נצמדת למיטה – שלל של יתרונות בעריסה אחת

כל הורה חדש מכיר בחשיבות של עריסה טובה ונוחה. בחודשים הראשונים שלאחר הלידה, הילד ישן עם ההורים בחדר והקרבה היא גדולה מאוד. הילד מקבל אוכל שלוש או ארבע פעמים בלילה וההורים מאבדים שעות שינה חשובות. לכן, כל פרט שיכול לעזור עם השגת עוד שעות שינה הוא קריטי וכאן נכנסת לתמונה העריסה הנצמדת למיטה.

פתרון להורים טריים ומנוסים

השכרת עריסה נצמדת למיטה יכולה לשפר פלאים את הנוחות. העריסה למעשה היא עריסה רגילה לחלוטין, אך כזו שניתן להוריד את אחת הצלעות שלה ולהוסיף תוספת מיוחדת שגורמת לכך שהעריסה תתחבר בצורה טבעית ונוחה עם המיטה. כך האם ישנה לצדו של התינוק הרך ויכולה לדאוג לכל גחמה שלו מבלי לקום מהמיטה.
את העריסות ניתן כמובן לשכור ולא לקנות, מכיוון שהשימוש בהן רלוונטי רק לכמה חודשים. בדרך כלל, מרבית החנויות מאפשרות השכרה של תשלום פר יום או פר חודש, או מתן תשלום מסוים כערבות שתתקבל בחזרה ביום שתחזירו את העריסה. זה מאוד נוח ומשתלם להורים, שיודעים שלאחר כחצי שנה, הילד עובר לישון במיטה בחדר שלו.

לפתור את ה"שטויות"

עריסה נצמדת להשכרה מסייעת במיוחד לאם, שלא רוצה לקום ולהיעמד על הרגליים בכל פעם כשהקטנטן מתעורר. התינוק אינו מתעורר רק לאוכל, אלא מכל "שטות", כמו נפילת מוצץ, פליטה קטנה או בריחה של השמיכה. כאשר יש עריסה נצמדת, האם יכולה פשוט להושיט את היד, לפתור את הבעיה מבלי שהיא מתעוררת לחלוטין עקב הקימה מהמיטה.
עריסה נצמדת תורמת מאוד גם לחיבור בין האם לילדה. הילד רואה את האם תמיד ללא ההפרעה של הסורגים, הוא שומע את קולה ויכול להיות סמוך ובטוח שהיא לידו. כך הקשר הופך חזק יותר והילד גם ישן חזק וטוב יותר.
רוצים לשכור עריסה נצמדת לכמה חודשים? מחפשת כתובת מקצועית ומנוסה לפנות אליה? חברת עריסה מתלבשת היא בדיוק מה שאתם מחפשים. החברה מעמידה לרשותכם פתרונות שונות, המתאימים הן להורים טריים והן למנוסים. לפרטים נוספים, התקשרו לטלפון 055-6649434