מיטה מתחברת | מיטת תינוק מתחברת - עריסה שמתלבשת

מיטה מתחברת – לשינה טובה יותר הן להורים ובעיקר לתינוק

החיבור שנוצר בין אם לבנה הוא חיבור מדהים והוא מלווה בקשר חזק שממשיך לכל החיים. החיבור הזה מתחיל מיד כשהילד יוצא מהבטן והוא הן נפשי ומנטלי וכמובן פיזי. האם נמצאת ליד התינוק כל הזמן בחודשים הראשונים בחייו והשניים לומדים להכיר אחד את השני ולפתח קשר רגשי, אותו קשה מאוד לבטל.

ביטחון מלא לכל הורה

הדרך לחזק את החיבור הרגשי הזה היא באמצעות מיטה מתחברת אשר תחבר בין השניים גם כאשר הם ישנים בלילה. מרבית העריסות כיום הן עריסות נפרדות, אשר מאלצות את הילד והאם לישון ביחד, אך בנפרד. כלומר, הם צמודים אחד לשני, אך לא באמת רואים או מרגישים אחד את השני וכאשר יש מיטה מתחברת לתינוק אז החיבור הוא שלם ומושלם.
מיטת תינוק מתחברת היא למעשה עריסה מיוחדת אשר הופכת את העריסה והמיטה ליחידה אחת. אחת הצלעות של העריסה מתנתקת בקלות והופכת לשלוחה של המיטה. כמובן שיש להשלים את החיבור עם מזרון מיוחד, אשר יבטל את הרווח שנוצר ובכך יעלים את הסכנה לתינוק.

כל דקת שינה חשובה

היתרונות שבמיטה מתחברת לתינוק הם גדולים מאוד. ראשית, האם רואה את התינוק במשך כל הלילה והוא רואה אותה ובכך מרגיש בטוח יותר. היא יכולה לגעת בו ולהרגיע אותו מבלי לקום ולמעשה, לא חייבת לקום כלל מהמיטה שלה, אלא לעשות הכול ממצב שכיבה, מה שיסייע לה לחזור לישון במהרה ולא לצאת ממצב שינה. גם כך כל דקת שינה היא חשובה בחודשים הראשונים של התינוק.
עד המעבר לחדר ולמיטה משלו, העריסה היא חלק בלתי נפרד מהתינוק. היא צריכה להיות דינמית והאפשרות להזיז אותה היא חשובה. עריסה מתחברת היא המילה האחרונה בתחום והיא משפרת מאוד את חיי האם וגם את חייו של התינוק.
מעוניינים ברכישת או בהשכרת מיטה מתחברת לתינוק? חברת עריסה מתלבשת היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מציעה לכם פתרונות מאיכות גבוהה, עריסות בטוחות ונוחות. למידע נוסף הן על העריסות והן על העלויות, התקשרו לטלפון 055-6649434