מיטה מתחברת לתינוק להשכרה - עריסה שמתלבשת

מיטה מתחברת לתינוק להשכרה – פתרון להורים הטריים

הורים חדשים רבים מוציאים הרבה מאוד כסף על פריטים לקראת הלידה. הסכומים בדרך כלל מגיעים ל-3,000 או 4,000 שקלים במקרה הטוב, ויכולים להגיע לסכום כפול כאשר ההיסחפות היא גדולה במיוחד. לכן, הם מחפשים לא אחת כיצד הם יכולים לחסוך ובמקרה של עריסה, לרוב יש את האופציה לשכור אותה ולהימנע מהתחייבות ארוכת טווח ומיותרת.

השכרה במקום קנייה

מרבית החנויות מאפשרות השכרת מיטה מתחברת לאור העובדה שבדרך כלל, לאחר מספר חודשים, הילד עובר לישון בחדר שלו והורים רבים מעדיפים להחזיר זאת לחנות על מנת לחסוך עלויות ולאפשר להורים אחרים ליהנות גם כן מהפריט במקום להחזיק בבית רהיט שהולך להיזרק בעוד כמה חודשים.
החנויות מאפשרות מספר מסלולים של השכרות, כולל תשלום יומי, שבועי, חודשי, או באמצעות ערבון כלשהו. זהו פתרון מאוד נוח להורים רבים שגם כך הוציאו המון כסף, ויכולים לפחות לחסוך מעט בעריסה, שהיא למעשה הרהיט החשוב ביותר שקונים, כן, אפילו יותר משידת ההחתלה או הארון.

גישה מידית

הטרנד האחרון בתחום הוא כמובן העריסה המתחברת למיטת ההורים. העריסות החדשות יוצרות סוג של שלוחה של המיטה הזוגית ומאפשרות לאם גישה מידית ומהירה לתינוק, מבלי הצורך לקום בכל פעם כשהוא בוכה. הטיפול המהיר יכול למנוע התעוררות מלאה של התינוק ושל האם ולהחזיר את השניים לישון בצורה מהירה, כאילו לא קמו בכלל.
כאשר מחפשים מיטה מתחברת לתינוק להשכרה צריך לוודא כי המידות הן נכונות, כי הגובה הוא מתאים וכי יש מזרון שהופך את שתי המיטות הנפרדות למיטה אחת, בה אין רווח כלל – למען הבטיחות של התינוק. ההשכרה היא נוחה מאוד, אך חשוב לשמור על המיטה היטב למען האנשים הבאים שישכרו אותה מהחנות, ולא להרוס או לפגום בה עקב שימוש קלוקל.
נשמע לכם אפשרות לא רעה? רוצים לשכור מיטה מתחברת לקטנטן שזה עתה הצטרף למשפחה? חברת עריסה מתלבשת היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה שמה דגש במוצריה על איכות ברמה גבוהה ועל מחיר הוגן ללקוח. לפרטים נוספים, התקשרו לטלפון 055-6649434