מיטה נצמדת - עריסה שמתלבשת

הצורך של תינוק חדש בעריסה הצמודה למיטה מכניס הרבה מאוד הורים טריים וגם מנוסים לבעיה. בהרבה מאוד מבנים יש חדרי שינה קטנים מאוד, דבר שפשוט הופך את החדר לתא קטן בו צריכים לישון שלושה אנשים. יש עריסות גדולות מאוד ומסורבלות, וכאלו שתופסות המון מקום וגורמות לכך שכל ההתעסקות עם התינוק באמצע הלילה הופכת פשוט לבלתי אפשרית.

לפתור את הבעיה בקלות וביעילות

כדי לפתור את הבעיה הזו אפשר לקנות או לשכור מיטה נצמדת אשר תביא אתה לא רק נוחות, אלא מגוון גדול ושלם של יתרונות. כאשר העריסה של התינוק נצמדת למיטה הזוגית של ההורים, הרבה מאוד מקום נחסך והזוג יכול להתנהל עם קצת יותר מרווח בחדר. בנוסף, כאשר האם צמודה לתינוק, היא אינה צריכה לקום אליו בלילה, מה שמאוד לא נוח כאשר העריסה לא צמודה למיטה והחדר הוא צפוף מאוד.

המיטה הנצמדת היא נוחה מאוד מכיוון שהיא מקרבת את האם אל הילד ומאפשרת טיפול מהיר שיכול לעזור מאוד עם שעות השינה. התינוק אינו קם רק לאוכל, אלא מהרבה סיבות. כאשר אפשר לטפל בו בצורה מהירה, מבלי לקום מהמיטה או חלילה להרים אותו, אפשר לחזור לישון במהרה. ידוע כי כל שנייה של שינה היא קריטית להורה בחודשים הראשונים של התינוק.

פתרון שיהפוך לסטנדרט

את העריסות אפשר לשכור או לקנות, בהתאם לרצונות ולתקציב של ההורים, הן מתקדמות ומתכווננות ואפשר להזיז אותן ממקום למקום. הן מאפשרות דינמיקה חשובה בתוך הבית, כשהן יכולות להוות עריסה מתחברת או עריסה "רגילה" לכל דבר.
אין כל ספק שהעריסות המתחברות יהפכו בסופו של דבר לסטנדרט. הורים מבינים שהנוחות היא חשובה ביותר, ועריסה מתחברת אפילו מגבירה את הקשר בין האם לתינוק, שיכול לראות ולחוש אותה כל הזמן וכך גם לישון יותר טוב.
רוצים לשכור או לרכוש מיטת עריסה מתחברת לתינוק? חברת עריסה מתלבשת מעמידה לרשותכם את הפתרונות המתאימים. לפרטים נוספים הן על העריסות הנצמדות והן על העלויות שלהן, התקשרו לטלפון 055-6649434