מיטת תינוק נצמדת | מיטה נצמדת לתינוק - עריסה שמתלבשת

מיטה נצמדת תינוק – לשם מה צריך את זה?

שעות השינה של ההורים הצעירים הן אחת הבעיות הגדולות ביותר של כל מי שיש לו תינוק קטן בבית. התינוק קם מספר פעמים בלילה, מעיר את שני ההורים ולאט לאט הופך אותם ל"זומבים" מהלכים בשעות היום. האם קמה יותר מפני שהיא זו שלרוב צריכה להאכיל או להניק את התינוק, אך גם האב קם לא מעט וצריך ללכת עם העייפות הזו לעבודה.

עם זאת, חשוב לשים לב שגם אם קמים, זה לא אומר שצריך להתעורר לחלוטין. הסוד הוא לדעת לחזור לישון במהרה גם אם הקימה נעשית מספר פעמים בלילה. הרי התינוק אוכל רק בין פעמיים לשלוש בלילה, אך הוא קם גם בגלל הרבה "שטויות" כמו מוצצים, שמיכות ופליטות. לאותן קימות "אחרות" צריך למצוא פתרון. בעזרת מיטה נצמדת לתינוק אפשר לטפל בקטנטן מבלי לקום פיזית מהמיטה, מה שעוזר מאוד לחזור לישון מבלי להרגיש שקמנו.

הפרדה מינימלית

מיטה נצמדת לתינוק היא מיטה שניתן להוריד את אחת הצלעות שלה ולהצמיד אותה למיטה הזוגית של ההורים. אצלנו אין צורך במזרן מיוחד. אנחנו מספקים תוספת ספוג לאחורי המזרן ואילו המזרן עצמו עם המשטח שעליו הוא מונח צמודים למזרן האם. התינוק רואה את האם, הוא רגוע יותר ויכול לישון יותר טוב. גם אם נופל לו המוצץ, או קר לו, האם יכולה לטפל בו בצורה מהירה ומבלי לקום מהמיטה.

מיטת תינוק נצמדת הופכת במהרה לטרנד הכי חם בעולם ההורות. המיטות הללו באות בכמה צבעים וכמובן שאפשר לקנות אותן ומנגד גם לשכור אותן. היתרון שלנו שהן הופכות לעריסות "רגילות" בין רגע וניתן גם להציב אותן במקומות שונים בבית. הדבר החשוב הוא ההפרדה המינימלית הזו שגורמת לכולם לישון טוב יותר.

מעוניינים לשכור או לרכוש מיטה כזו? תוהים למי לפנות? חברת עריסה שמתלבשת היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מעמידה לרשותכם פתרונות בהתאמה מלאה להורים טריים ומנוסים, וכל זאת בעלות אטרקטיבית. לפרטים נוספים, התקשרו לטלפון 055-6649434