מיטת תינוק נצמדת למיטת ההורים | מיטה לתינוק נצמדת למיטת ההורים - עריסה שמתלבשת

מיטה תינוק נצמדת למיטת ההורים – לשינה עמוקה וטובה יותר

הורים משקיעים הרבה מאוד כסף בקניית מיטה טובה, הן לעצמם והן לילדים. כולם מבינים שמיטה איכותית תורמת רבות לשעות השינה ולבריאות של הגב והשכמות, וכאשר מגיע תינוק הביתה, צריך לדאוג לו בדיוק באותה צורה. העריסה של התינוק חייבת להיות נוחה ובטיחותית ועדיף שגם תיצמד למיטת ההורים לנוחות שני הצדדים.

הנה פתרון חדשני ויעיל

תינוק מתעורר המון פעמים בלילה ומעיר אתו גם את ההורים. או שהוא רעב, או שהוא צריך החלפה או שקרו דברים קטנים, שהציקו או העירו אותו כמו מוצץ שנפל מהפה או פליטה קטנה. כאשר האם לא צריכה לקום אל התינוק, אלא פשוט לשלוח אליו יד ולסדר את מה שקרה, היא יכולה לחזור לישון במהרה. זה פשוט הרבה יותר נוח, גם לתינוק וגם לאם.
חיפוש של מיטה תינוק נצמדת למיטת ההורים צריכה להתמקד בנוחות אופטימלית. המיטה מתחברת בצורה מאוד נוחה כאשר אחת מהצלעות פשוט יורדת מטה ומאפשרת את החיבור על מיטת ההורים. יש לחבר מזרון מיוחד שיהפוך את החיבור לבטוח וללא סיכון להיפרדות בין הצדדים ובכך להבטיח שהתינוק יהיה בטוח ולאם יהיה נוח להגיע אליו.

אין מסננים

מכל הרהיטים והאלמנטים שנכנסים הביתה עם לידת התינוק, העריסה היא החשובה ביותר. היא זו בה התינוק נמצא יותר מכל ושם עליו להרגיש בנוח. כאשר יש מיטה לתינוק נצמדת למיטת ההורים אזי שהאם מרגישה בנוח יותר, היא רואה את התינוק בכל עת, יכולה לטפל בו ובגלל שאין מסננים והשניים נמצאים קרובים למשך כל שעות הלילה, הקשר ביניהם הולך ומתחזק.
מיטת תינוק נצמדת למיטת ההורים היא הכלי המתקדם ביותר שיש להורים כדי ליהנות משינה מלאה יותר. כאשר התינוק מתעורר רק חלקית ורוצה שיחזירו לו את המוצץ לפה או שיכסו אותו, האם יכולה לעשות זאת במצב שכיבה ובכך להחזיר את התינוק לשינה בצורה מהירה ומנגד, יכולה לחזור לישון גם היא במהירות, מבלי שהייתה צריכה לקום ולהסתכן בלהעיר את הילד. לעריסות הנצמדות יש הרבה מאוד יתרונות ומה שנחשב כיום כפינוק לזוג הורים, ייחשב בעתיד הקרוב מאוד כסטנדרט אליו כולם צריכים להתיישר.
רוצים לרכוש מיטה כזו ותוהים למי כדאי לפנות? חברת עריסה מתלבשת היא בדיוק הכתובת שאליה כדאי לכם לפנות. החברה מציעה לכם פתרונות איכותיים, עמידים ובטוחים ובמחירים נוחים ומשתלמים. למידע נוסף הן על העריסות והן על העלויות, התקשרו לטלפון 055-6649434