השכרת עריסה | עריסה להשכרה - עריסה שמתלבשת

עריסה להשכרה מחירים ומידע חשוב נוסף

השכרה של מוצרים ורהיטים לתינוק היא לעיתים לא אפשרית, וחבל שכך, מפני שרוב הבגדים והמוצרים של התינוקות טובים לתקופה מוקצבת של כמה חודשים בלבד. מידת הבגדים והנעליים מתחלפת כל חודשיים, שיטת ההחתלה הופכת למיותרת גם היא ואפילו הקישוטים והצעצועים הם פשוט אלמנטים חולפים שאינם רלוונטיים לאחר תקופה קצרה.

כדי למנוע בזבוז מיותר

כל הורה מגלה בדיעבד שהוא בזבז כספים רבים על מוצרים שאין לו בהם שימוש יותר, או שהם נמצאים בזבל או אצל קרובי משפחה. לכן, האופציה לשכור, כאשר קיימת, היא קוסמת להרבה מאוד הורים שרוצים לחסוך כסף בתוך כל הטירוף הזה של קניית מוצרים לתינוק. פריט אותו כן אפשר לשכור הוא העריסה.

התינוק ישן בעריסה בדרך כלל מספר חודשים לפני שהוא עובר לישון במיטה ובחדר שלו, ומפריט של שימוש יום יומי למשך שעות, הוא הופך לפריט שמאבד את הייעוד שלו ביום אחד. לכן, חנויות רבות מאפשרות לשכור את העריסות ולהחזיר אותן לאחר כמה חודשי שימוש. כאשר מבררים לגבי עריסה להשכרה מחירים ועלויות מגלים שיש כמה מסלולי השכרה רלוונטיים להורים.

בטיחות ונוחות

חנויות רבות מציעות כיום שירותי השכרת עריסה תמורת תשלום פר יום או פר שבוע, או לחילופין, תמורת ערבון מסוים. מדובר בדרכים טובות ומשתלמות מאוד לאנשים שלא רוצים להשקיע כסף רב ברהיט שימצא את דרכו מחוץ לחדר במהרה. הרי ההורים בדרך כלל ממהרים להוציא את העריסה והילד מהחדר כדי לישון כמה שיותר טוב לאחר כמה חודשים קשים.

חיפוש עריסה להשכרה צריך להתמקד בטיב העריסה, בבטיחות שלה ובנוחות של התינוק. כיום יש גם עריסות שמתחברות למיטה הזוגית של ההורים ומאפשרות לאם גישה מהירה ונוחה אל התינוק, מבלי הצורך לקום אליו בגלל כל התעוררות. העריסה המתחברת הופכת את החיים של האם לקלים יותר ואף מחזקת את הקשר שבין אם לבנה או בתה.

תוהים כמה עולה עריסה להשכרה והיכן מוצאים את המתאימה? חברת עריסה מתלבשת היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. מעמידה מציעה לכם אפשרות של השכרת עריסה במחירים משתלמים. למידע נוסף, התקשרו לטלפון 055-6649434