עריסה למכירה | עריסות תינוק למכירה - עריסה שמתלבשת

עריסה לתינוק למכירה – פתרון מושלם לחודשים הראשונים

כל זוג הורים צעירים מכיר את הקנייה הגדולה שמבצעים לפני שנולד התינוק. המחירים בשמיים רק בגלל שהמוצר הוא ל"תינוק" ומה שנראה הגיוני באותו רגע נראה כמו שיגעון בדיעבד. מבין כל הדברים המיותרים שקונים, יש גם כמה דברים חשובים – והחשוב ביותר בהם הוא העריסה של התינוק.

עריסה לתינוק – הפריט החשוב ביותר

את החודשים הראשונים לחייו מבלה התינוק בעריסה אשר סמוכה למיטה של הוריו. העריסה צריכה להיות נוחה לתינוק מצד אחד ובטיחותית מהצד השני. האם קמה מספר פעמים בלילה ועל כן העריסה צריכה להיות בגובה המתאים לה ובסופו של דבר, היא הרהיט שהילד נמצא בו הכי הרבה עד שהוא מגיע לגיל חצי שנה.

כיום יש עריסות חדשות ואיכותיות יותר, אשר מתחברות למיטה של האם באמצעות הורדת צלע אחת של העריסה והלבשתה על מיטה עם מזרון מיוחד שחוסם את הרווח שנוצר. זוהי האופציה המועדפת כי היא מאפשרת לאם גישה מהירה ונוחה לילד ובכך היא יכולה לטפל בו מבלי לקום ואף במקרים רבים, בהם התקלה היא "קטנה", אפילו לחזור לישון בתוך מספר שניות.

המסלול המתאים

כאשר זה מגיע לעריסות, להורים יש שתי אופציות – השכרה ומכירה. מרבית החנויות מאפשרות השכרה כי ידוע שהעריסות טובות רק לחודשים הראשונים של התינוק, אך עדיין יש אנשים שמעדיפים לקבל עריסה חדשה, לא משומשת, וכזו שהם לא יצטרכו להתעסק עם ההחזרה שלה לחנות לאחר מספר חודשים.

כאשר מחפשים עריסה לתינוק למכירה יש לוודא כי העריסה יציבה, היא מחומר איכותי וכי המחיר שלה דומה למחיר של ההשכרה, פחות או יותר. עריסות תינוק למכירה באות במספר צורות ודגמים, כולל עץ ופלסטיק, וכיום יש אפילו עיצובים שונים שמחמיאים לחדר. עריסה למכירה שימושית אף יותר כאשר מתכננים לישון עם הילד תקופה ארוכה או להביא עוד ילדים במהרה.

רוצים לרכוש עריסה לתינוק, המתחברת ישירות למיטה? חברת עריסה מתלבשת היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. מעמידה לרשותכם פתרונות נוחים, יעילים וגם במחירים אטרקטיביים. למידע נוסף הן על העריסות והן על העלויות, התקשרו לטלפון 055-6649434