עריסה מחיר - עריסה שמתלבשת

המחירים שנאלצים הורים חדשים לשלם הם לפעמים לא הגיוניים ונראים גבוהים בזמן אמת ומופרכים לחלוטין בדיעבד. חנויות רבות מרשות לעצמן לגבות סכומים עצומים על מוצרים פשוטים רק בגלל התמימות של הורים שפשוט רוצים את הטוב ביותר לילד שלהם. בסופו של דבר מגלים כי הרבה מאוד מהמוצרים מיותרים או פשוט לא טובים, אך הכסף, כאמור, כבר יצא.

עריסה איכותית – מוצר שאסור לוותר עליו

בניגוד להרבה מאוד מוצרים מיותרים, אחד המוצרים החשובים ביותר קשור לשינה של התינוק. העריסה, בה ישן התינוק בחודשים הראשונים לחייו, חייבת להיות טובה ואיכותית, וכזו שתבטיח את הבטיחות שלו. יש סוגים רבים של עריסות, מחומרים שונים, ועל ההורה לערוך סקר שוק לפני שהוא מחליט לגבי קנייה או השכרה של המוצר.

הייחוד של העריסה הזו, בכך שהרבה מאוד חנויות מאפשרות לשכור את המוצר, מתוך הבנה שהוא טוב רק לכמה חודשים. בתום תקופה שנעה בין ארבעה חודשים לשנה, הילד יוצא מחדר ההורים אל חדרו והמיטה שלו והעריסה הופכת למיותרת. לכן, ההשכרה היא רלוונטית להורים רבים שלא מעוניינים לקנות מוצר שלבסוף יהיה מיותר.

המסלול המתאים

כאשר מבררים לגבי עריסה מחיר ועלויות צריך קודם כל להחליט לגבי מסלול ההשכרה או הרכישה. הורים אשר רוכשים את העריסות בדרך כלל מתכננים לישון עם הילד תקופה ארוכה או ללדת ילדים נוספים בקרוב. לגבי מסלולי ההשכרה – התמחור אינו גבוה והוא מתאים לרוב המשפחות.

העריסות של היום משוכללות מאוד והחדשות ביותר אפילו מתלבשות על מיטה הזוגית של ההורים, ובכך מאפשרות לאם גישה ישירה אל הילד ללא מתווכים וללא צורך לקום מהמיטה ולהתעורר לחלוטין. כאשר האם מסוגלת להגיע לילד בהנפת יד, היא יכולה לחזור לישון במהרה והילד מצדו, רואה את האם כל הזמן ומרגיש בטוח. כך נבנה הקשר הטוב בין הצדדים.

תוהים כמה עולה עריסה שמתחברת למיטה והיכן ניתן להשיג אותה? חברת עריסה מתלבשת מציעה לכם פתרון בהתאמה מלאה ובעיקר – בעלות נוחה. לפרטים על העריסות ועל העלויות, התקשרו לטלפון 055-6649434