עריסה מתחברת מידות | עריסת תינוק מתחברת למיטה - עריסה שמתלבשת

עריסה מתחברת מידות שונות כפתרון לטווח קצר או ארוך

החידושים והטרנדים בעולם ההורות לא מפסיקים להדהים. המטרה של הטכנולוגיה היא לשפר אפילו את אי הנוחות הכי קטנה שיש לנו בתור הורים, וכאשר צריכים לקום אל הילד באמצע הלילה, זוהי אי נוחות די גדולה. אפשר לפתור זאת באמצעות עריסת תינוק מתחברת למיטה אשר תאפשר גישה לילד מבלי הצורך לקום.

פתרון חדשני של השנים האחרונות

העריסות החדשות והמשוכללות של עריסה מתלבשת, יכולות לתפקד כעריסות רגילות לכל דבר ועניין, אך האופציה להוריד את אחת הצלעות ולהצמיד אותה למיטה קיימת. בעזרת אביזר מיוחד, העריסה הופכת לשלוחה טבעית של המיטה והאם יכולה לישון לצד התינוק או התינוקת בצורה בטוחה ונוחה.

ידוע כי תינוק קם לא מעט פעמים בלילה ולא תמיד מדובר הקימה קריטית וחשובה לאוכל, אלא לפעמים קורים כל מיני דברים "קטנים" שמעירים אותו וכאשר מטפלים בהם מהר הוא חוזר לישון. מוצץ שנופל, שמיכה שזזה או מעט פליטה יכולות להיות סיבות טובות לאותן קימות, וכאשר לאם יש גישה מהירה ונוחה אל הילד, היא יכולה לטפל בהן מהר ולחזור לישון. טיפול מהיר בבעיות הללו משמעותו הרבה מאוד שעות שינה במצטבר, כי כאשר קמים פיזית אל הילד, קשה מאוד לחזור לישון מהר.

מידות מדויקות

לפני שקונים את העריסה, חשוב מאוד לעשות מדידות. בירור לגבי עריסה מתחברת מידות יגלה שיש משמעות כמובן לגובה, ולאחר מכן לאורך של המיטה. המטרה היא שהמיטה תתחבר לעריסה בצורה טבעית ובצורה כזו שלא מסכנת את התינוק, ולשם כך יש לקחת מידות מדויקות ולראות איך אפשר לבצע התאמה מושלמת.

החיבור שנעשה בין האם והתינוק באמצעות העריסה הזו הוא גדול. הילד מרגיש את האם, רואה אותה בכל זמן נתון והיא יכולה לטפל בו עוד לפני שנוצרת בעיה גדולה יותר. זהו אלמנט חשוב לחיזוק הקשר בין השניים ולהתפתחות הביטחון העצמי של התינוק והאמון בהוריו.

רוצים לרכוש עריסה מתחברת? חברת עריסה שמתלבשת מציעה לכם עריסות להשכרה או למכירה בעלויות משתלמות ונוחות. למידע על העריסות, על המידות וגם על מסלולי הרכישה או ההשכרה, התקשרו לטלפון 055-6649434