עריסה שמתלבשת | עריסה להשכרה לחודשים הראשונים של התינוק

עריסה שמתלבשת למה עדיף

ביטחון ושלווה עבור האם

כיועצת שינה בעלת נסיון של שנים רבות אני יכולה לספר לכם שרוב היולדות הטריות חוששות להירדם וקמות לעיתים תכופות במשך הלילה לבדוק שהילד מכוסה היטב… שלא פלט ושוכב בתוך הפליטה… שלא קר לו ולא חם לו… והחשש הגדול ביותר האם התינוק נושם ? כל החששות האלו והיציאה התכופה מהמיטה מתישים את היולדת העייפה ממילא והיא אינה נחה כראוי. המתלבשת מונעת את היציאה מהמיטה וכל שעל היולדת לעשות הוא לפקוח עיניים להושיט יד לתינוק הרך ולהירגע מבלי לצאת מהמיטה ובכך שנתה של היולדת טובה ורגועה יותר.

עריסה-שמתלבשת2

תחושת ביטחון לתינוק

התינוק הרך שזה עתה נולד, מוצא את עצמו בסביבה זרה ובלתי מוכרת לחלוטין. ממקום קטן וצפוף הוא חשוף לפתע למרחב הזר והמרווח שסביבו. המתלבשת מאפשרת לתינוק הרך להישאר בקרבת אימו אשר את קולה ותחושת קרבתה אשר הוא מכיר. דבר זה נותן לתינוק תחושה של ביטחון ורוגע בעולם שעדיין אינו מכיר. כמו כן מהירות התגובה של האם המתאפשרת בזכות המתלבשת גורמת לתינוק לפתח תחושת אימון וביטחון שתביא להתפתחות ילד בעל ביטחון עצמי ואמון בסובבים אותו.

baybyhome1

בקיצור

המתלבשת מאפשרת לאם לנוח ולהתאושש בקלות ובמהירות דבר הגורם ליצירת חלב עשיר ושופע החשוב כל כך להתפתחות התינוק. התינוק הבוטח בסביבתו, המתלבשת גורמת לשינה רגועה התורמת להתפתחות המוח והביטחון העצמי.

יתרונות השינה הצמודה

בעבר, במשך היום היו התינוקות נקשרים אל אימם מלפנים או מאחור על הגב ובלילות בלינה משותפת צמודה עם האם.
תינוקות בני יומם אשר חיו תשעה חודשים בבטן אימם רגלים ומכירים את הלמות ליבה וקולה של האם. לאחר הלידה אין לתינוק הרך דבר מרגיע ומשרה ביטחון יותר מאשר לשמוע את קולה של אמו המוכר לו היטב ולהרגיש את קרבתה.
דר. סירס אומר כי "הקרבה לאדם המוכר מפחיתה את חרדתם של תינוקות בשעה שהם במצב של התעוררות".
מחקרים שנעשו בארצות הברית, בנושא שנת תינוקות, מצאו כי תינוקות שישנים בקרבת אימם, בחודשים הראשונים לחייהם, ישנים טוב יותר, אוכלים טוב יותר, רגועים יותר, מתפתחים מהר יותר וגדלים כילדים רגועים ובעלי ביטחון עצמי רב. כמו כן הראו המחקרים כי אימהות הישנות קרוב לתינוקן מתאוששות מהר יותר מטראומת הלידה, רגועות יותר ולכן בעלות חלב אם רב ועשיר במיוחד.

זה הדבר הכי טוב ונוח שיש!!אני פשות מאושרת.
השכרתי את העריסה לשלושה חודשים וכבר הרכתי לעוד חודש נוסף.
זה פשות מעוד מעוד נוח!!הבחירה הכי שוה וגם שירות ממש ממש טוב!!

ג'סי

baby22

בהתחלה כשהבאנו את זה הביתה , חשבתי לעצמי עוד גימיק שמוכרים לנו כהורים צעירים ואנחנו קונים כעיוורים . וכעת כשיונתן גדל וממש כבר לא נכנס ל"מתלבשת" ומשכנו עד הדקה האחרונה אני לא מבין איך מסתדרים בלי באמת צריך לקום עכשיו מהמיטה כל פעם שצריך להחזיר מוצץ , להאכיל או סתם להסתכל שהכל בסדר ולהתמוגג מהקטנציק
אז תודה לכם עריסה שמתלבשת על 3 וחצי חודשים כיפיים והגיע הזמן להתחיל לקום.

אהרון

הרבה לפני שנולד בני, התחלתי להתעניין בעריסות המתחברות. יש כיום כבר המון חברות שמייצרות עריסות כאלה, לפחות חמישה שמות כבר עולים לי כרגע בראש.
פניתי בפייסבוק לכמה מהן, והבעתי את החששות שלי מעריסה מסוג זה (לא ישנה רגוע בלילה, מעיפה כריות מתוך שינה לכל עבר ועוד.
קיבלתי מכולן תשובה לקונית וכמעט זהה, שמישהו לקח מהספר כנראה ״הכל בסדר, החששות שלי לא רלוונטיים , העריסה בטיחותית..נקודה!).
רק רינה מ״עריסה שמתלבשת״ פנתה אלי בהודעה אישית ונתנה לי תשובה לא רק מספקת, אלא בעיקר מרגיעה, הסבירה לי בדיוק איך זה עובד, שבמידה ולא ארגיש בטוח בבתחלה, תמיד יש דופן רביעית שניתן לחבר זמנית.
מיותר לציין שכיום אני לקוחה מרוצה, או שמא בני הוא הלקוח המרוצה
מעבר לאיכות המוצר, זה קודם כל השירות שמשך אותי.
האדיבות, הסבלנות , המקצועיות (ולא רק ניסיון למכור) של רינה – אין להם תחרות!
ממליצה באהבה
אתמול פגשתי את רינה בבייבילנד, ניגשתי להגיד שלום ולומר תודה, לספר לכם שרינה גם זכרה אותי? אמנם היינו בקשר טלפוני בלבד, אבל זה כלל לא מובן מאליו!

אירית