עריסות מיוחדות | עריסות מיוחדות לתינוק - עריסה שמתלבשת

עריסות מיוחדות – הטרנד הבא

תחום העריסות עשה קפיצת מדרגה גדולה מאוד בשנים האחרונות. מה שהתחיל מעריסות עץ עתיקות, עבר לעריסות משודרגות ממגוון רחב של סוגים וכעת גם הגיע השלב הבא – עריסות מיוחדות הנצמדות למיטת ההורים. העריסות החדשות לא מיועדות רק לנוחות התינוק, אלא גם לנוחות האם ולנראות של חדר השינה.

מגוון של אפשרויות

כיום יש עריסות מיוחדות לתינוק אשר מגיעות גם מפלסטיק וגם מעץ איכותי, כאשר יש גלגלים מגומי או מסוגים שונים. העריסות הללו לא נמצאות תמיד בחדר השינה, אלא בהרבה מקרים יוצאות החוצה אל הסלון ואל אזורי הישיבה, כך שהן לא צריכות להפריע לנראות של החדר. העריסות המשודרגות הן איכותיות יותר ולא נראות כאילו הן ישנות ובלויות.
כמובן שכל הורה יכול לבחור בין השכרה של עריסה לבין קנייה. לרוב ההשכרה היא עדיפה, מכיוון שהתינוק עובר בתוך מספר חודשים לחדר השינה שלו. עם זאת, יש הורים שמעדיפים לישון עם הילדים עד גיל מאוחר ו/או מתכננים להביא עוד ילדים בקרוב. בנוסף, יש הורים שלא אוהבים מוצרים שאנשים אחרים השתמשו בהם בעבר, ואלה יעדיפו תמיד לקנות את המוצר מאשר לשכור אותו.

תפעול קל

העריסות החדשות מביאות איתן הרבה מאוד יתרונות. כאשר העריסה מתחברת למיטה, האם קרובה יותר לילד, היא רואה אותו ומשרה עליו בטחון, כך שהוא גם ישן טוב יותר ועמוק יותר. היא אינה צריכה לקום אליו פיזית כדי להרים אותו ובמקרה של תקלה קטנה כמו נפילת מוצץ או שמיכה שזזה, היא יכולה לסדר אותה מבלי לקום ובכך לחזור ולישון במהרה.
העריסות לא צריכות להיות קשות לתפעול ובעייתיות. הן יכולות גם להיראות טוב וגם למלא את ייעודן בצורה מושלמת, כאשר הן מתחברות למיטה הזוגית של ההורים ומאפשרות תפעול קל יותר של כל עניין השינה המשותפת.
נשמע לכם מעניין? רוצים לרכוש עריסה שמתחברת למיטה ותוהים למי לפנות? חברת עריסה מתלבשת היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מציעה לכם עריסות מאיכות גבוהה, הן במסלול של מכירה והן במסלול של השכרה. לפרטים נוספים, התקשרו לטלפון 055-6649434