עריסה נצמדת | עריסת תינוק נצמדת - עריסה שמתלבשת

עריסת תינוק נצמדת – כדאי לדעת לפני הקנייה

זוג אשר מתכונן להריון בדרך כלל הולך לקנות את כל המוצרים הנדרשים מספר שבועות לפני הלידה המתוכננת. בדרך כלל קונים הרבה מאוד פריטים שחלק מהם הופכים ללא רלוונטיים ומיותרים, אך יש כאלה שהם בגדר חובה – כמו עריסה טובה. בחודשים הראשונים לחייו, התינוק ישן בעריסה שצמודה למיטה של ההורים, אך גם פה, הקדמה הביאה אתה פתרון נהדר לקרבה המדוברת.

פתרון להורים

העריסות הרגילות הן עריסות אשר מצריכות את האם לקום אל התינוק בכל פעם שהוא בוכה בלילה. לא מדובר על ההאכלה שמתרחשת כל 3 או 4 שעות, אלא לקום לכל בכי קטן שנגרם מהרבה מאוד דברים. התינוק יכול להפיל את המוצץ, לפלוט על הבגדים או על עצמו או אפילו "לברוח" מהשמיכה, ואלו דברים שאפשר לסדר ברגע ולמנוע מהתינוק להתעורר לחלוטין, מה שיעורר את האם לחלוטין. כאשר יש עריסת תינוק נצמדת למיטה יש גישה מלאה וחופשית אל התינוק, בלי שהאם תקום מהמיטה!

עריסת תינוק נצמדת היא עריסה רגילה לחלוטין, עד שמחליטים להוריד לה את אחת הצלעות ולחבר אותה למיטה של ההורים. בעזרת אביזר מיוחד החיבור בין שתי המיטות הוא טבעי לחלוטין ואין כל סכנה לתינוק, שזה למעשה הדבר החשוב ביותר.

תכונות חיוביות

עריסה נצמדת לא רק מחברת בין האם והתינוק בצורה פיזית, אלא גם בצורה רגשית. העובדה שהתינוק רואה את אמו בצורה ברורה וללא מסננים כאשר הוא מתעורר בלילה מרגיעה אותו מאוד. הוא מרגיש בטוח יותר והקשר אל אמו רק מתחזק. לעריסה מתחברת למיטה יש תכונות טובות רבות והורים רבים מתחברים מאוד לקונספט של שינה ללא הפרדה.

אגב, את העריסה שמתלבשת אפשר גם להעמיד כעריסה רגילה, ולשים אותה בסלון או בכל חדר אחר בבית לנוחות ההורים. המטרה היא שיהיו כמה שיותר אופציות להורים ולהעניק להם מרווח של תמרון פעולה. כמו כל עריסה, גם את העריסות הנצמדות אפשר לקנות, אך אפשר גם לשכור בתשלום פר תקופה. האפשרויות הן רבות מאוד מתוך הבנה שמדובר במוצר שהוא חובה לכל הורה, ולא מוצר בחירה שהורים יכולים להחליט אם הוא טוב להם או לא.

מעוניינים לרכוש או לשכור עריסה לתינוק שנצמדת למיטה? לא יודעים למי לפנות וגם מהן העלויות? חברת עריסה שמתלבשת מציעה לכם עריסות בטוחות, יפות ובעיקר גם בטוחות ונוחות לתינוק, כאלו שתוכלו לשכור אם תרצו או לקנות. לפרטים נוספים, התקשרו לטלפון 055-6649434