אודותינו - עריסה שמתלבשת | מתחברת בקלות למיטת ההורים

אז איך הכל התחיל...

עריסה דו שימושית ביום עריסה רגילה ובלילה שינה רגועה!

העריסה בנויה ע"י סבא שלמה באהבה ובהקפדה , מעץ בוק מלא ומשטח סנדוויץ" כבסיס למזרן. העריסה מותאמת אישית למיטת ההורים על פי מידות אישיות וכן מצוידת באביזר חיבור מותאם במיוחד, עשוי מתכת ומצופה גומי, אשר נותן יציבות וביטחון מרביים. הלבשת העריסה נעשית בתנועה קלה אחת וכך גם הסרתה.

תכירו את סבא שלמה – הוא אוהב לעבוד בעץ, לעצב רהיטים, ליצור צעצועים ולהמציא דברים חדשים. ככה זה כשלסבא שלמה שנים רבות של ניסיון בתחום וחיבה עזה לחדשנות וליצירה.

הכול התחיל כשהסבא המוכשר שלנו, בנה עריסות לשתי הנכדות שנולדו בהפרש של שבועיים. החברים ראו, התפעלו והבקשות לעריסות התחילו להגיע.

סבא שלמה הוא המתכנן, במיוחד הוא נהנה לתכנן את העריסות למיטות הורים מיוחדות.

סבא שלמה  בודק ובוחן כל עריסה ועריסה בהקפדה יתרה ובאהבה. הוא מרגיש כאילו הוא בונה עריסות לנכדים הפרטיים שלו! בסיום הבדיקות סבא שלמה תמיד אומר: אוחחח… הנכד ייהנה לישון בעריסה הזו!" כן, סבא שלמה מרגיש שכל התינוקות הם הנכדים שלו וזה החלק שגורם לו את ההנאה הרבה ביותר!

סבא שלמה הוא המתכנן, ובמיוחד הוא נהנה לתכנן עריסות מתלבשות למיטות הורים מיוחדות.

סבתא רינה

סבתא רינה,חברות וחברים מנהלת את ההזמנות ודואגת ללקוחות באהבה ובאכפתיות, ומתייחסת לכל עריסה ועריסה כאילו הייתה רך שזה עתה נולד.סבתא רינה המקסימה, הסבתא הכי אמהית ואכפתית שיש!

קראו עוד

סבא שלמה

סבא שלמה תכירו את סבא שלמה – הוא אוהב לעבוד בעץ, לעצב רהיטים, ליצור צעצועים ולהמציא דברים חדשים. ככה זה כשלסבא שלמה שנים רבות של ניסיון בתחום וחיבה עזה לחדשנות וליצירה. את העריסות שמתלבשות הוא בונה בהמון רגש ובאהבה, והן כבר מפנקות לבדן את הישנים בהן, הלא הם – הבייביז שלכם 

קראו עוד